Hapkido – nabór do nowej sekcji

Miło nam poinformować, że w tym roku rozpoczynamy nabór do nowej sekcji Hapkido.

W Polsce jest to wciąż bardzo mało popularna sztuka walki. Na terenie kraju istnieje zaledwie kilka ośrodków, w których możemy się z nią zapoznać. Na Mazowszu do tej pory funkcjonował tylko jeden, Centrum Koreańskich Sztuk Walki, obecnie MAWT – Martial Arts Wyszomierski Team, prowadzone przez Mistrza Grzegorza Wyszomierskiego, posiadacza stopni VII Dan Taekwon-Do ITF, III Dan Kwan Nyom Hapkido, twórcy systemu Modern Combat Hosin Sul.

Hapkido moglibyśmy określić jako kompletną sztukę walki. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym wpisie. W skrócie natomiast, Hapkido łączy elementy samoobrony, takie jak uwolnienia z chwytów, dźwignie, rzuty z wycięciami, uderzeniami i kopnięciami oraz obroną przed bronią.

Zajęcia rozpoczną się najprawdopodobniej w połowie września, natomiast odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w Warszawie. Dokładne miejsce oraz godziny pozostają jeszcze do ustalenia.

Na treningi Hapkido zapraszamy młodzież od 12 roku życia oraz dorosłych. Szczegóły oraz dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 531 706 309 lub adres e-mail: bernard.lipinski@bern-art.pl.

Zapraszamy!