Dni Targówka – Sportowy Targówek 2017

Powiedzieć, że w nowy sezon weszliśmy z kopem, to mało. W pełni zdeterminowani i gotowi do działania zaprezentowaliśmy naszą szkołę podczas tegorocznych Dni Targówka. Część sportowa miała miejsce w sobotę, 2 września. Mimo kapryśnej, a momentami bardzo nieprzyjaznej pogody wystąpiliśmy z dwoma pokazami. Przedstawiliśmy między innymi wybrane układy Taekwon-Do ITF, kopnięcia wykonywane na tarcze, samoobronę i łamanie desek. Drugi pokaz praktycznie w całości odbył się podczas deszczu, co nadało szczególnej atrakcyjności technikom samoobrony, wykonywanym na macie w pełni zalanej wodą. Lekko nie było, za to z pewnością bardziej widowiskowo. Poza pokazami, przy naszym stanowisku można było też wspólnie poćwiczyć. Bardzo chętnie korzystali z tego najmłodsi odwiedzający, na których czekały pamiątkowe dyplomy.

Podczas imprezy panował duch sportowej rywalizacji, ale też przyjaźni i współpracy. Dzięki temu mogliśmy skorzystać z maty udostępnionej przez sekcję zapaśniczą. Równie istotna była współpraca z firmą BPCR (www.bpcr.pl), której Zwinnemu Podejściu Procesowemu równa się jedynie sprawność i zwinność osób trenujących Taekwon-Do. Dzięki tej pomocy mogliśmy komfortowo odpocząć pomiędzy pokazami pod dachem obszernego namiotu.

W gaJak widać na załączonych obrazkach, skład był bardzo dobry, humory dopisywały i nie brakowało pozytywnej energii. Wygraliśmy z pogodą, co nagrodzone zostało zainteresowaniem widowni, również tej najmłodszej. Mówiąc krótko, daliśmy radę! Ale jak nie my, to kto? 🙂

Naładowani energią po sobotnich pokazach zapraszamy na treningi w grupie dla młodzieży i dorosłych. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie. Przypominamy również o trwających zapisach do grupy dziecięcej. Początek roku szkolnego to najlepszy moment na rozpoczęcie również nowej, fascynującej przygody. Taekwon-Do to nie tylko sztuka walki i sport. To również fantastyczna atmosfera, relacje międzyludzkie i przyjaźnie zawierane nie raz na całe życie. Dzięki temu możliwe są tak piękne chwile, jak nasze sobotnie wydarzenie i wiele, wiele innych. Zapraszamy!