Sportowy Targówek 2018

We wrześniu 2017 roku po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentowania naszej Szkoły podczas Dni Targówka, w dniu przeznaczonym dla sekcji i klubów sportowych. W roku 2018 ponownie zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w tej imprezie. W przeciwieństwie do poprzedniego roki, tym razem pogoda dopisała. Początkowo straszyła chmurami i drobnym deszczem, słońce jednak nie kazało na siebie zbyt długo czekać.

Niestety, tym razem nie mieliśmy do dyspozycji maty, z której korzystaliśmy dzięki uprzejmości sekcji zapasów. Warto jednak wspomnieć, że obok dynamicznego Taekwon-Do swoje miejsce znalazł klub szachowy. Natura lubi równowagę.

W tym miejscu warto powiedzieć, że w ciągu roku nasza Szkoła dość mocno się rozwinęła. Powstała sekcja dziecięca, która aktualnie cały czas funkcjonuje, przybyło też adeptów w grupie dla młodzieży i dorosłych. Tak więc podczas tegorocznego Sportowego Targówka zaprezentowaliśmy się w sporym i zróżnicowanym składzie, ponieważ dzieci również brały udział w pokazach. To jednak nie był ich debiut. O tym napiszemy już niedługo, ponieważ chcemy w krótkim czasie nadrobić spore zaległości.

W najbliższych dniach uzupełnimy również galerię zdjęć.

Taekwon!